No alt text available for image

Dlaczego warto nawiązać współpracę z PFR TFI?

PFR TFI posiada bogate doświadczenie w inwestowaniu powierzonych środków. Obecnie zarządzamy łącznie 16 funduszami inwestycyjnymi. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, stworzyliśmy bogatą ofertę, którą kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz inwestorów instytucjonalnych.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

AKTUALNOŚCI

No alt text available for image

Wzmacniamy rozwój gospodarczy Polski.

Zapewniamy Polakom skuteczne narzędzia do oszczędzania.

Budujemy przyszłość na solidnych fundamentach.

KOMENTARZE RYNKOWE

no alternative text available

Apetyt branży IT na zagraniczne przejęcia

Dane zaprezentowane w nowym raporcie GlobalData „Global M&A Deals in 2021 – Top Themes by Sector” wskazują, że w ujęciu globalnym najwięcej fuzji i przejęć – zarówno pod względem wartości jak i wolumenu transakcji zanotowano w sektorze technologii, mediów i telekomunikacji. Dużą aktywność w tym obszarze wykazują także polskie spółki technologiczne. Jak informował niedawno „Puls Biznesu” w zeszłym roku sektor nowych technologii odpowiadał za 20% wszystkich transakcji M&A w Polsce. Było ich 57, a wartość wyniosła 5 mld euro. Ostatni rok pokazał, że rodzime firmy technologiczne coraz odważniej decydują się na zagraniczne zakupy.

12 maja 2022, Paweł Gąsior

no alternative text available

PPK – z myślą o przyszłości rodzin

Jeden z naszych klientów - Związek Dużych Rodzin Trzy Plus – został wyróżniony nagrodą portalu Moje PPK przyznawaną w ramach programu „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”. Jest to wyróżnienie za szczególne zaangażowanie we wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Pracownicy organizacji bardzo licznie przystąpili do programu, ale dla związku PPK to coś więcej niż tylko system długoterminowego oszczędzania dla pracowników. Traktują je jako jeden z istotnych instrumentów wspierających rodziców, a także dorosłe pracujące dzieci pochodzące z dużych rodzin w budowaniu długofalowej stabilności finansowej.

26 kwietnia 2022, Natalia Soldecka

no alternative text available

Atrakcyjne kierunki inwestycyjne: Dlaczego warto pamiętać o Wietnamie?

Jeszcze do niedawna Wietnam był dość nieoczywistym kierunkiem biznesowym, nie tylko zresztą dla polskich firm. Dziś, kiedy w życie weszło nowe porozumienie handlowe RCEP (Regionalne Kompleksowe Partnerstwo Gospodarcze), tworzące przez 15 krajów Azji Wschodniej i Pacyfiku największą na świecie strefę wolnego handlu, europejskie, a więc także i polskie firmy poszukujące lokalizacji pod inwestycje produkcyjne powinny wziąć Wietnam pod uwagę.

28 marca 2022, Maciej Bałabanow

Scroll Up

Formularz zgłoszenia nieprawidłowości (anonimowy)

Podanie Twoich danych osobowych nie jest wymagane

Zgłoszenie reklamacji