Fundusze na potrzeby lokalnych społeczności

Jednostki Samorządu Terytorialnego lub ich spółki mogą zgłaszać się do nas w kwestii pozyskania dofinansowania do projektów wspomagających rozwój lokalny lub regionalny. W ten sposób pozyskują zarówno finansowanie, jak i stabilnego i profesjonalnego partnera.

Samorządy mają możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia osób zarządzających funduszami. Bezpieczeństwo inwestycji zapewnia nadzór instytucji finansowych: Komisji Nadzoru Finansowego oraz Banku Gospodarstwa Krajowego. 

Fundusz Sektora Mieszkań na Wynajem FIZAN

Fundusz Mieszkań na Wynajem współfinansuje regularne zwiększanie liczby mieszkań na wynajem. Mieszkania te charakteryzują się dobrym standardem, przystępną ceną oraz atrakcyjną lokalizacją pod względem komunikacji. W ten sposób kreujemy i utrzymujemy nowe standardy na rynku mieszkań, które bazują na bezpieczeństwie oraz pewności wynajmu lokalu w określonym czasie.

Szczegóły na temat FSMnW
Fundusz Sektora Mieszkań dla Rozwoju FIZAN

Inwestycje funduszu mają stworzyć polskim rodzinom komfortową sytuację, w której mogą one długoterminowo wynajmować mieszkanie z opcją stania się jego właścicielami. Szacujemy, że aż 40% Polaków jest zainteresowane tym segmentem mieszkań.

Więcej informacji o FSMdR
Fundusz Inwestycji Samorządowych FIZAN

Środki pozyskane z funduszu pozwalają samorządom realizować projekty związane z potrzebami społeczności lokalnych. Dzięki temu władze lokalne mają wpływ na rozwój infrastruktury w regionach. Co ważniejsze - są to projekty dopasowane do specyfiki lokalnej społeczności.

Informacje o FIS

Zobacz również inne fundusze:

Dla rozwoju infrastruktury firm

Tworzymy fundusze zamknięte w celu wspierania kapitałochłonnych i czasochłonnych inwestycji dla rozwoju infrastruktury kluczowych polskich spółek. Sprawdź fundusze przeznaczone dla dużych spółek o znaczeniu strategicznym.

Więcej

Wolisz zapytać nas bezpośrednio?

Może masz już wyobrażenia lub konkretne założenia co do projektu? Wolisz przedstawić je bezpośrednio?
Skorzystaj z formularza lub kontaktu telefonicznego.

Zapytaj o finansowanie!