No alt text available for image

Tomasz Orlik

Członek Zarządu ds. Operacyjnych

Tomasz Orlik ukończył studia magisterskie i studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości. Posiada licencję maklera papierów wartościowych. 

W dotychczasowej karierze zawodowej odpowiadał przede wszystkim za projekty związane z zarządzaniem funduszami, aktywami i zarządzaniem ryzykiem.  W 1992 rozpoczął obsługę funduszy powierniczych w Banku Pekao S.A., i następnie w 1993 w Financial Services Ltd. odpowiedzialny za projekty konsultingowe. W 1997 roku został Dyrektorem w Pioneer TFI S.A. i następnie członkiem zarządu Pioneer PTE S.A. W 2000 zaangażowany w utworzenie Pioneer Pekao Investment Management S.A. i powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Od 2001 roku członek Rady Nadzorczej Pioneer Pekao TFI S.A., a od 2010 do 2018 roku Wiceprezes Zarządu spółki. Podczas pracy w Grupie Pioneer Investments zaangażowany w projekty restrukturyzacyjne w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania aktywami, zarządzania ryzykiem.

Autor kilkunastu publikacji z zakresu rynku kapitałowego, funduszy inwestycyjnych, produktów emerytalnych i oszczędności gospodarstw domowych w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE

No alt text available for image

Ewa Małyszko

Prezes Zarządu

Laureatka rankingów Kobiet Biznesu Businessman Magazine oraz TOP 50 Najlepszych Menedżerek w Polsce. W 2017 roku wyróżniona tytułem TOP Profesjonalista magazynu Business Gate w kategorii „Najlepszy Menedżer”. Wielokrotnie uznawana przez magazyn ekonomiczny Home&Market za jedną z najbardziej wpływowych kobiet biznesu.

No alt text available for image

Piotr Kuba

Członek Zarządu ds. Inwestycyjnych

Dysponuje ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku kapitałowym w obszarze zarządzania funduszami i aktywami, w tym ponad 18 lat w towarzystwach funduszy inwestycyjnych. Uczestnik programu rozwoju menedżerów „Management” organizowany przez ICAN Institute oraz Harvard Business School.

Scroll Up

Formularz zgłoszenia nieprawidłowości (anonimowy)

Podanie Twoich danych osobowych nie jest wymagane

Zgłoszenie reklamacji