Izabela Sajdak

Izabela Sajdak, CFA, PRM

Zarządzająca Funduszami w PFR TFI S.A.

Ekspertka w zarządzaniu funduszami dłużnymi składającymi się ze skarbowych i korporacyjnych papierów wartościowych. Nagrodzona przez Gazetę Giełdy „Parkiet” nagrodą Złoty Portfel za osiągniętą stopę zwrotu w kategorii najlepszy fundusz gotówkowy i pieniężny w 2017 roku.

Pracowała m.in. dla BPS TFI, Santander Bank Polska, Credit Suisse w Londynie. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 294, desygnację CFA oraz certyfikat z zarządzania ryzykiem PRM. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunku Finanse i Bankowość. Ukończyła studia doktoranckie w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH.

ZOBACZ TAKŻE

Maciej Bałabanow

Maciej Bałabanow

Dyrektor Departamentu Zarządzania Funduszem Ekspansji Zagranicznej

Od blisko piętnastu lat związany z rynkiem kapitałowym. Doświadczenie zdobywał, pracując dla instytucji finansowych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.
Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (na kierunku metody ilościowe i systemy informacyjne) oraz w University of International Business and Economics w Pekinie (ekonomia, stypendium rządu polskiego). Studiował również finanse w Stockholm School of Economics w ramach programu CEMS.

Scroll Up

Formularz zgłoszenia nieprawidłowości (anonimowy)

Podanie Twoich danych osobowych nie jest wymagane

Zgłoszenie reklamacji