Maciej Bałabanow

Maciej Bałabanow, CFA

Dyrektor Departamentu Zarządzania Funduszem Ekspansji Zagranicznej

Posiada prawie piętnastoletnie doświadczenie na rynku kapitałowym, które zdobywał, uczestnicząc w projektach realizowanych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Karierę rozpoczynał w Londynie, w Thomson Reuters, gdzie zajmował się rozwojem rynku wycen produktów strukturyzowanych (asset-backed securities) oraz instrumentów pochodnych na waluty i stopy procentowe w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. W kolejnych latach budował swoje doświadczenie w Londynie w obszarze zarządzania pieniędzmi i inwestycjami klientów zamożnych w prywatnym butiku inwestycyjnym Alvarium (dawniej JL Capital).

Od 2013 roku pracował w Trigon w Warszawie, koncentrując się na realizacji transakcji M&A, finansowania, refinansowania spółek z użyciem pożyczek i obligacji (na rynkach prywatnych i publicznych).

Od 2016 r. pracował dla Deloitte, specjalizując się w pozyskiwaniu kapitału (dłużnego oraz w postaci equity) dla firm i projektów na rynkach krajowych i zagranicznych, oraz restrukturyzacjach finansowych firm.

Ukończył studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (na kierunku metody ilościowe i systemy informacyjne) oraz w University of International Business and Economics w Pekinie (ekonomia, stypendium rządu polskiego). Studiował również finanse w Stockholm School of Economics w ramach programu CEMS. Od 2011 r. posiada tytuł Chartered Financial Analyst.

 

ZOBACZ TAKŻE

No alt text available for image

Kamil Kosiński

Dyrektor Departamentu Zarządzania Funduszem Zdefiniowanej Daty w PFR TFI S.A.

Ekspert w długoterminowym zarządzaniu aktywami. W latach 2012 – 2018 jako Dyrektor Pionu Inwestycyjnego Pekao PTE S.A.., zarządzał otwartym funduszem emerytalnym o aktywach przekraczających 4 mld zł osiągając stopę zwrotu na poziomie 42,8%.

Scroll Up

Formularz zgłoszenia nieprawidłowości (anonimowy)

Podanie Twoich danych osobowych nie jest wymagane

Zgłoszenie reklamacji